اشتراک گذاری

محو اسرائیل

ارسال نظر

بنیاد فرهنگی شهید شیرازی

شهید کاظمی

قیمت :
4,500تومان
قیمت با تخفیف :
3600تومان
موضوع اصلی انقلاب اسلامی/امامین انقلاب
موضوع فرعی دشمن شناسی/جنگ نرم/جریان شناسی
نوبت چاپ 1
سال انتشار 1395
شابک 9789651137952
قطع کتاب رقعی
تعداد صفحات 112 صفحه
وزن کتاب 176 گرم

معرفی کتاب

مجموعه‌شعارهای انقلاب از دیدگاه رهبری دربارۀ اسرائیل

رهبر انقلاب با وجود تهدیدها و فشارهای خارجی، با گذشت چندین سال، هنوز شعار مبارزه با اسرائیل و دفاع همه‌جانبه از فلسطین را از اولویت‌های نظام اسلامی ایران می‌دانند.

اثر حاضر جمع‌آوری بیانات مقام معظم رهبری از خطبه‌های نمازجمعۀ معظم‌له از سال 1359 تا 1394 با موضوعات غاصبان ضد بشر، زیر تل ریگ‌ها، مسئله اسلام، مقاومت می‌کنیم، اسرائیل را تحمل نخواهیم کرد، خیانت سازش، شعار به سود فلسطین، دولت غاصب، خواهیم ایستاد، فاتحان رو به قدس، مرگ بر سازشکار، تأثیر مرگ بر اسرائیل، پتک کوبنده بر سر رژیم غاصب، روز قدس و حامیان فلسطین، حق مردم فلسطین، اسرائیل باید از بین برود و... است.

گزیدۀ متن

امروز ملت ایران کاری که می‌تواند بکند، که از همۀ کارها هم مهم‌تر است، تظاهرات،‌ مثل همین تظاهرات امروز است. این کار بسیار مهمی است. از هدف‌های این‌ها،‌ این است که نام فلسطین را به دست فراموشی بسپارند. کاری کنند که اصلاً فراموش شود که چنین چیزی وجود داشت؛ اما شما نمی‌گذارید،‌ روز قدس نمی‌گذارد. امام بزرگوار ما با تدبیر خودش نگذاشت. این کار بزرگی بود.

دولت صهیونیستی باید از بین برود. اسرائیل یک دولت غاصب است. یک وجود زائدی در منطقه است و ماندن او در منطقه به معنای محکوم شدن آرمان‌های اسلامی و آرمان‌های انسانی برای مردم منطقه است. به معنای قبول زور و تجاوز در منطقه است.

//